Witamy w MEILLERGHP Sp. z o.o.!

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług w obszarze direct mail i lettershop. Na polskim rynku działamy od 2001 roku, budując wizerunek lidera w spersonalizowanej komunikacji z klientem.

U podstaw naszego działania leżą kompetencja, jakość oraz maksymalne dopasowanie do potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Spółka MEILLERGHP powstała w styczniu 2011 roku, w wyniku fuzji dwóch podmiotów: firmy meiller direct GmbH oraz oddziału Direct Mail należącego do Swiss Post Solutions.

W związku z połączeniem obu partnerów, Swiss Post Solutions Sp. z o.o., obecna na rynku polskim od 2001 roku, formalnie zmieniła nazwę na MEILLERGHP Sp. z o.o.

W lutym 2015 roku zostało natomiast sfinalizowane przejęcie firmy MEILLERGHP przez Paragon Group Ltd., lidera na europejskim rynku innowacyjnych rozwiązań w obszarze przetwarzania dokumentów, dostępu, identyfikowalności oraz rozwiązań marketingowych.

Doświadczenie, kompetencje oraz know-how naszego nowego właściciela, a także dynamiczny rozwój i dostęp do najbardziej nowoczesnych technologii, czynią z nas godnego zaufania partnera w zakresie produkcji personalizowanej korespondencji oraz usług lettershopowych.

MEILLERGHP to lider na rynku przesyłek personalizowanych i bezpośredniej komunikacji z klientem. To rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. To kompetencja, elastyczność i jakość.